شرایط استفاده از سرویس:

روش پرداخت:

در حال حاضر امکان سه روش زیر برای پرداخت پیش بینی شده است:

 

  •          پرداخت آنلاین با استفاده از درگاه پرداخت بانک ملت
  •          پرداخت به صورت کارت به کارت
  •          پرداخت نقدی هنگام تحویل کالا درب منزل

 

روش های ارسال:

 

عادی- تهران: در این روش سفارش شما اولین یکشنبه بعد از سفارش توسط پیک ارسال می گردد.

اکسپرس- تهران: در این روش کالای خود را در همان روز، یا هر روز مشخصی که مورد نظر خودتان باشد، دریافت می کنید. درصورتیکه مایل باشید کالای مورد نظر را در همان روز دریافت کنید، لازم است سفارش خود را قبل از ساعت 12 تکمیل نمایید.

شهرستان: خریدهای غیر عمده که به عنوان خرید خانگی طبقه بندی می گردد اولین یکشنبه بعد از سفارش توسط تیپاکس ارسال می گردند. شهرستان های نزدیک سفارش خود را دوشنبه و سایر شهرستان ها روز سه شنبه دریافت می کنند.

تیپاکس- پس کرایه: درصورتیکه سفارش شما سبد پایه دار یا حجم بالای هر محصولی به صورت خرید عمده باشد، این گزینه را انتخاب کنید. پس از ثبت سفارش، زمان ارسال با شما هماهنگ خواهد شد. (درصورت ابهام می توانید با ما تماس بگیرید: 09109875989 و 02122975019)

 

هزینه ارسال:

هزینه ارسال عادی- تهران 10 هزار تومان می باشد.

هزینه ارسال اکسپرس- تهران  15 هزار تومان می باشد.

هزینه ارسال برای شهرستان: 15 هزار تومان می باشد.

 

سیاست بازگشت (عودت کالا):

برای اطمینان از سالم بودن محصولات، قبل از ارسال همه چیز به دقت تست و بررسی می شوند، با این وجود سبدکو حق شما را برای بررسی مجدد در حضور مامور تحویل، محفوظ می داند و شما می توانید در صورت وجود هرگونه مشکل احتمالی، کالا را عودت و جایگزین آن را دریافت دارید. در این صورت هزینه حمل اضافی نیز به عهده سبدکو خواهد بود. در موارد خاص که از نظر میزان موجودی، این امر امکان پذیر نباشد، مبلغ کامل پرداختی به شما استرداد خواهد شد.
برای اطمینان کامل از رضایت شما از کالای خریداری شده، سبدکو این امکان را فراهم کرده است که بدون هیچ گونه پرسشی از شما، در صورتیکه نظر شما در مورد خرید کالا، بعد از ملاحظه آن از نزدیک عوض شود، بتوانید آن را با هماهنگی ما عودت دهید و تنها هزینه تعرفه عادی پیک یا تیپاکس به عهده شما خواهد بود.