سبد حمل نوزاد گهواره ای سفید (سبد حضرت موسی(س))- تم فیل آبی

moas345

محصول جدید

موارد کاربرد:

سبد حمل و سبد خواب نوزاد

محل استفاده:

منزل و خارج از منزل

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

592,000 تومان

-250,000 تومان

842,000 تومان

مشخصات

جنسترکه بید
طول (سانتی متر)75
عرض (سانتی متر)45
ارتفاع (سانتی متر)45

اطلاعات بیشتر

اگر می خواهید نوزاد خود را از همان آغاز به آغوش امن طبیعت بسپارید و حس طبیعت دوستی را به او منتقل کنید، می توانید این سبد حمل اصیل را که از حصیر طبیعی بافته شده است، برای او تهیه کنید!

همانطور که می دانید، مهمترین مزیت چنین سبد حملی تخت بودن کف آن می باشد که برای رشد ستون فقرات نوزاد مناسب می باشد.

این سبد زیبا می تواند وسیله خوبی برای حمل نوزاد از بیمارستان به منزل باشد. همچنین در منزل کنار تخت مادر، یا در مهمانی یا هر مکان دیگر خارج از منزل جای خواب راحت و آرامی را برای کودک دلبند شما فراهم می کند. توجه داشته باشید که هلالی که در دو طرف زیرین سبد در نظر گرفته شده، آن را تبدیل به گهواره ای کوچک کرده که می تواند برای آرام کردن یا خواباندن کودک نیز مورد استفاده قرار گیرد. لایی پر چین و نرم سبدکو در رنگی هماهنگ با خود سبد زیبایی ملایمی به آن بخشیده است. همچنین این سبد با یک تشک نرم و یک جفت دسته بند پارچه ای مخصوص کامل می شود. یک فیل پارچه ای آبی رنگ  بانمک نیز از سایه بان سبد آویزان است.

مزیت سایه بان تاشو برای چنین سبدی این است که در منزل یا زمانی که نیازی به سایه بان نمی بینید، می توانید آن را بخوابانید و در سایر موارد باز کنید. سایه بان این سبد حتی می تواند جدا شود و بدون سایه بان مورد استفاده قرار گیرد. در حالتیکه سایه بان باز است، برای جلوگیری از آزار حشرات نیز می توانید یک توری روی سبد بیندازید و با یک سنجاق به سایه بان وصل کنید به این صورت سایه بان توری را بالاتر نگه می دارد.

لازم به ذکر است که پارچه کتانی و لایی پنبه دوزی و تشک استفاده شده در این محصول همگی با دقت و از جنس مرغوب انتخاب شده اند و تمام قسمت های پارچه ای قابل جدا شدن و شستشو می باشند.

 محدوده سنی ایمن: بدو تولد تا زمانیکه کودک شروع به غلت زدن می کند.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

سبد حمل نوزاد گهواره ای سفید (سبد حضرت موسی(س))- تم فیل آبی

سبد حمل نوزاد گهواره ای سفید (سبد حضرت موسی(س))- تم فیل آبی

موارد کاربرد:

سبد حمل و سبد خواب نوزاد

محل استفاده:

منزل و خارج از منزل

Write a review


17 محصول مشابه در شاخه های مختلف: