style="cursor:pointer" id="kpgSmuI2uYaedthwvhMP">>

حقوق و شرایط:

امنیت اطلاعات در سایت:

اینجا یک فروشگاه آنلاین است. ما متعهد به فراهم سازی یک خرید ایمن هستیم. هنگام خرید به صورت پرداخت آنلاین، اطلاعات کارت بانکی شما به هیچ وجه مشاهده یا ذخیره نمی گردد و فرآیند پرداخت توسط درگاه اینترنتی بانک ملت صورت می گیرد. همانطور که می دانید ملت بانکی شناخته شده و قابل اطمینان در زمینه سیستم نوین اینترنتی می باشد.

 

حفظ حریم خصوصی:

سبدکو بر رضایتمندی مشتری از خدمات خود متعهد می باشد و برای حفظ حریم خصوصی افراد اهمیت زیادی قائل است. بر این اساس هرگز اطلاعات مشتریان با شخص حقیقی و حقوقی ثالثی به اشتراک گذارده نمی شود.

با عضویت در سایت و خرید از این فروشگاه هر از چند گاهی ایمیل های تبلیغاتی سایت را دریافت خواهید کرد که در صورت عدم تمایل می توانید از اشتراک اخبار سایت خارج شوید.

 

قیمت گذاری:

قیمت های مندرج در سایت به واحد تومان مشخص شده اند. فروشگاه سبدکو حق خود را برای تغییر و به روز رسانی قیمت های محصولات بدون اطلاع قبلی، محفوظ می داند.

 

لینک به سایت های دیگر:

ممکن است در قسمت های مختلف لینک هایی از دیگر سایت ها قرار داده شود. سبدکو هیچگونه کنترلی بر محتوا و فعالیت این سایت ها نداشته ، مسئولیت سایر مطالب این سایت ها را متوجه خود نمی داند.

 

نحوه استفاده از سایت:

سایت نباید به گونه ای مورد بهره برداری قرار گیرد که موجب آسیب به آن گردد. نباید به اطلاعاتی که به طور عادی در اختیار کاربران سایت نمی باشند از روش های غیر متعارف دسترسی حاصل گردد.

اطلاعاتی که در این سایت قرار داده می شوند برای استفاده شخصی کاربران سایت در نظر گرفته شده اند و هرگونه استفاده تجاری یا دیگر از آن ها مجاز نمی باشد، مگر این که به طور خاص با مسئول سایت مطرح و مورد موافقت قرار گیرد.

بدیهی است در غیر این صورت، سایت حق خود را برای برخورد قانونی با چنین مواردی محفوظ می داند.