style="cursor:pointer" id="kpgSmuI2uYaedthwvhMP">>

معرفی ما

تخصص سبدکو در زمینه طراحی، تولید و فروش اینترنتی محصولات حصیری یا همان بافته های گیاهی می باشد. سایت سبدکو فعالیت خود را از سال 1392 شروع کرده است. اکوسبدکو اولین برند رسمی است که در زمینه طراحی و تولید بافته های گیاهی فعالیت می کند. این برند با نگاهی نو و رویکردی علمی درصدد ترویج استفاده از محصولات دوستدار طبیعت در ایران می باشد، حرکتی که  مدتی است در سایر نقاط جهان شروع شده است. محصولات سبدکو، به دلیل طراحی خاصی که دارند در جای جای خانه فضایی زیبا و مدرن را برای شما خلق خواهند کرد.

ما معتقدیم وجود محصولات طبیعی حصیری گرمی و آرامشی به خانه می بخشد که در محصولات مصنوعی یافت نمی شود. فضای گرم و امن و احساس خوبی که استفاده از این محصولات ایجاد می کند انسان را با طبیعت پیوند می دهد. مزایای محصولات حصیری موجب گشته که امروزه بازگشتی دوباره به این محصولات ، البته با رویکردی مدرن، صورت پذیرد.

هنرمندان حصیرباف ما از بالاترین مهارت در رشته خود برخوردار بوده و محصولات طراحی شده برند سبدکو را با کیفیت مورد نظر و از بهترین مواد تولید می کنند.

محصولات حصیری ارائه شده در این سایت از موادی چون بامبو، ترکه بید، ساقه گندم، برگ نخل و نی باتلاقی ساخته شده اند که تماما از طبیعت به دست می آیند.

ماموریت ما، طراحی، تولید و فروش اینترنتی محصولات حصیری می باشد.

چشم انداز ما ترویج و فرهنگ سازی استفاده هرچه بیشتر از محصولات طبیعی و دوستدار طبیعت از طریق ارائه محصولات جدید، موردنیاز، کاربردی و با کیفیت می باشد.

شعار ما این است: با طبیعت آشتی کنیم.

ما بیشترین تلاش خود را برای ارائه محصولات با کیفیت به کار می گیریم و در این راستا از پیشنهادات و انتقادات شما در جهت بهبود و ارتقاء خدمات و محصولات خود استقبال می کنیم.

شیرین صباحی
صاحب امتیاز برند و مسئول سایت

برای ارائه نظرات خود می توانید از منوی ارتباط با ما استفاده فرمائید.

صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/sabadco_com