style="cursor:pointer" id="kpgSmuI2uYaedthwvhMP">>
 1.       چرا محصولات حصیری بر دیگر محصولات ترجیح دارند؟

محصولات حصیری دارای مزایای زیادی هستند که از اهم آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزایای زیست محیطی: از مواد اولیه طبیعی ساخته می شوند که کاملا سازگار با محیط زیست هستند و باعث آلودگی کره زمین نمی شوند.

کاربرد تزیینی: محصولات حصیری علاوه بر کاربرد خاص هر کدام در زندگی روزمره به دلیل اینکه از صنایع دستی محسوب می شوند و زیبایی طبیعی و منحصر به فردی هم دارند، در هر کجا که قرار بگیرند می توانند به عنوان دکور و تزیین نیز استفاده شوند.

حس طبیعی: محصولات حصیری به عنوان یک چاشنی طبیعی زندگی ماشینی و سرد امروزی را تلطیف و گرم می کنند.

 

 1.       آیا محصولات شما دوستدار طبیعت هستند؟

تمام محصولات ارائه شده در این سایت حصیری هستند و موادی که از گیاهان به دست می آیند به عنوان بهترین ماده خام تجدید پذیر و دوستدار طبیعت شناخته شده اند.

 

 1.       خرید آنلاین از سبدکو چه مزایایی را می تواند برای من در بر داشته باشد؟

سبدکو محصولات حصیری متنوعی را که از مواد اولیه مختلف و در نقاط مختلف پراکنده هستند ضمن طراحی مدرن و کاربردی سازی آن ها در یک جا جمع کرده و شرایطی را فراهم نموده که مشتریان بتوانند بر اساس نوع مواد اولیه یا محل کاربرد و یا حتی قیمت محصولات، کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایند. سبدکو قضاوت در مورد دقتی که در طراحی و ساخت این محصولات به کار رفته است را به شما واگذار می کند. علاوه بر این کلیه مشخصات و اندازه ها و کاربردهای مختلف هر محصول به صورت مختصر و مفید در اختیار مشتریان قرار دارد. با این توصیف افراد می توانند از منزل و در کمال آرامش محصولات را ببینند آن ها را باهم مقایسه نمایند و با مشورت اعضای خانواده محصول مورد نظر خود را با کیفیت برند سبدکو انتخاب کنند و در نهایت بدون احتیاج به طی مسافت و زحمت حمل، آن را درب منزل خود تحویل بگیرند!

 

 

 1.       چه روش های پرداختی را قبول می کنید؟

برای پرداخت وجه سفارش در سبدکو دو روش وجود دارد:

 •          پرداخت آنلاین- در صورتیکه رمزدوم اینترنتی داشته باشید میتوانید از این روش استفاده کنید.
 •          پرداخت کارت به کارت- شماره کارت: 6104337834384776 بانک ملت به نام صباحی

 

 

 1.       سفارش خود را کی دریافت می کنم؟

زمان دریافت سفارش شما با توجه به روش ارسال مشخص می گردد:

 •         ارسال پستی- ارسال یکشنبه و سه شنبه هر هفته از طریق پست صورت می گیرد
 •          اکسپرس- این روش حمل که تنها درمورد تهران قابل انتخاب است، مخصوص کسانی است که مایلند در زمان معین بسته خود را دریافت کنند. هزینه ارسال در مقصد توسط مشتری پرداخت می گردد.

 

 

 1.       آیا می توانم خودم برای تحویل کالا مراجعه کنم؟

بله برای راحتی حال مشتریان این امکان نیز در سبدکو فراهم شده است. برای این منظور ضروری است قبلا هماهنگی تلفنی صورت پذیرد.

 

 1.       اگر موقع تحویل کالا خانه نبودم چه اتفاقی می افتد؟

           طبق رویه پست عمل خواهد شد

 

 1.       هزینه حمل کالای من چه قدر است؟

هزینه بسته بندی و ارسال پستی مقدار ثابت 50 هزار تومن می باشد. همچنین کسانی که مایلند سفارش خود را در زمان معینی دریافت کنند می توانند از سرویس اکسپرس ارسال در تهران استفاده و هزینه آن را طبق تعرفه پیک در مقصد پرداخت نمایند.

 

9.   سیاست تعویض و بازگشت شما چیست؟

برای اطمینان از سالم بودن محصولات، قبل از ارسال همه چیز به دقت چک و بررسی می شوند، با این وجود شما می توانید در صورت وجود هرگونه مشکل احتمالی، با هماهنگی سایت کالا را عودت و جایگزین آن را دریافت دارید. در صورتی که کالا را در همان بسته بندی ارسالی و از طریق پست سفارشی عودت دهید، هزینه حمل اضافی نیز به عهده سبدکو خواهد بود. در موارد خاص که از نظر میزان موجودی، این امر امکان پذیر نباشد، مبلغ کامل پرداختی به شما استرداد خواهد شد.

برای اطمینان کامل از رضایت شما از کالای خریداری شده، سبدکو این امکان را فراهم کرده است که بدون هیچ گونه پرسشی از شما، در صورتیکه نظر شما در مورد خرید کالا، بعد از ملاحظه آن از نزدیک عوض شود، بتوانید آن را با هماهنگی ما عودت دهید و تنها هزینه تعرفه عادی پیک یا پست به عهده شما خواهد بود. 

 

10.    آیا سایت سبدکو امن است و اطلاعات شخصی من محفوظ می ماند؟

سبدکو بر رضایتمندی مشتری از خدمات خود متعهد می باشد و برای حفظ حریم خصوصی افراد اهمیت زیادی قائل است. بر این اساس هرگز اطلاعات مشتریان با شخص حقیقی و حقوقی ثالثی به اشتراک گذارده نمی شود.

 

11.    آیا موقع پرداخت آنلاین اطلاعات کارت بانکی من محفوظ و امن است؟

اینجا یک فروشگاه آنلاین است. ما متعهد به فراهم سازی یک خرید ایمن هستیم. هنگام خرید به صورت پرداخت آنلاین، اطلاعات کارت بانکی شما به هیچ وجه مشاهده یا ذخیره نمی گردد و فرآیند پرداخت توسط بانک ملت که دارای اعتبار کامل می باشد صورت می گیرد.

 

 

12.   اندازه کالای انتخابی من چیست؟

شما می توانید ابعاد محصول حصیری انتخابی خود را در صفحه هر محصول و در قسمت مشخصات محصول ملاحظه فرمایید.

 

13.   از کجا بدانم محصول حصیری انتخابی من چه کاربردهایی دارد؟

شما می توانید کاربردهای پیشنهادی مربوط به  محصول حصیری انتخابی خود را در صفحه هر محصول و در قسمت ابتدای توضیحات هر محصول ملاحظه فرمایید. همچنین برای انتخاب محصول برای استفاده در محل مشخص می توانید از طریق خرید بر اساس محل استفاده که در منو افقی بالای سایت موجود است اقدام نمایید.

14.    مشخصات کالای انتخابی من چیست؟

شما می توانید شرح کاملی از مشخصات محصول حصیری انتخابی خود را در صفحه محصول مورد نظر ملاحظه فرمایید. این توضیحات معمولا شامل اطلاعاتی در مورد ظاهر کالا، جنس، موارد کاربرد پیشنهادی، ابعاد و قیمت هر محصول می باشد.

15.    من در تهران زندگی نمی کنم آیا می توانم از سبدکو خرید کنم؟

سبدکو دارای سرویس ارسال پستی به سراسر کشور می باشد. بنابراین شما در هر شهری که باشید می توانید با خیال آسوده محصول حصیری خود را خرید و آن را از طریق پست دریافت کنید.

16.   من مایلم موضوعی را با سبدکو در میان بگذارم، چه طور می توانم با شما تماس تماس بگیرم؟

برای طرح هر گونه درخواست یا انتقاد و پیشنهاد به اینجا مراجعه فرمایید. همچنین تلفن های تماس با سبدکو  نیز آماده پاسخگویی به شما می باشند: 02122975019 و 01909875989