شرایط استفاده از سرویس:

روش پرداخت:

در حال حاضر امکان سه روش زیر برای پرداخت پیش بینی شده است:

 

  •          پرداخت آنلاین با استفاده از درگاه پرداخت بانک ملت
  •          پرداخت به صورت کارت به کارت
  •          پرداخت نقدی هنگام تحویل کالا درب منزل

 

روش های ارسال:

 

استاندارد- تهران: سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی قبلی ارسال می گردد. ارسال رایگان برای سفارش های بالای 100 هزار تومان درنظر گرفته شده است و برای مبالغ کمتر از 100 هزار تومان نیز تنها 10 هزار تومان هزینه ارسال تعلق می گیرد.

استاندارد- شهرستان: خریدهای غیر عمده که به عنوان خرید خانگی طبقه بندی می گردند که اولین یکشنبه بعد از سفارش توسط تیپاکس ارسال می شوند. شهرستان های نزدیک سفارش خود را دوشنبه و سایر شهرستان ها روز سه شنبه دریافت خواهند کرد. ارسال رایگان برای سفارش های بالای 100 هزار تومان درنظر گرفته شده است و برای مبالغ کمتر از 100 هزار تومان نیز تنها 10 هزار تومان هزینه ارسال تعلق می گیرد.

تیپاکس- پس کرایه: درصورتیکه سفارش شما سبد پایه دار یا حجم بالای هر محصولی به صورت خرید عمده باشد، این گزینه را انتخاب کنید. پس از ثبت سفارش، زمان ارسال با شما هماهنگ خواهد شد. (درصورت ابهام می توانید با ما تماس بگیرید: 09109875989 و 02122975019)

 

هزینه ارسال:

          ارسال رایگان: سفارش های بالای 100 هزار تومان

          هزینه 10 هزار تومان: سفارش های کمتر از 100 هزار تومان

          پس کرایه: سفارش های عمده یا سبدهای پایه دار فروشگاهی

 

سیاست بازگشت (عودت کالا):

برای اطمینان از سالم بودن محصولات، قبل از ارسال همه چیز به دقت تست و بررسی می شوند، با این وجود سبدکو حق شما را برای بررسی مجدد در حضور مامور تحویل، محفوظ می داند و شما می توانید در صورت وجود هرگونه مشکل احتمالی، کالا را عودت و جایگزین آن را دریافت دارید. در این صورت هزینه حمل اضافی نیز به عهده سبدکو خواهد بود. در موارد خاص که از نظر میزان موجودی، این امر امکان پذیر نباشد، مبلغ کامل پرداختی به شما استرداد خواهد شد.
برای اطمینان کامل از رضایت شما از کالای خریداری شده، سبدکو با اطمینان کامل به کیفیت محصولات تولیدی خود، این امکان را فراهم کرده است که بدون هیچ گونه پرسشی از شما، در صورتیکه نظر شما در مورد خرید کالا، بعد از ملاحظه آن از نزدیک عوض شود، بتوانید آن را با هماهنگی ما عودت دهید و تنها هزینه تعرفه عادی پیک یا تیپاکس به عهده شما خواهد بود.