style="cursor:pointer" id="kpgSmuI2uYaedthwvhMP">>

سبد حمل نوزاد گهواره ای سفید (سبد حضرت موسی(س))- تم صورتی

moas345-P

محصول جدید

موارد کاربرد:

سبد حمل و سبد خواب نوزاد

محل استفاده:

منزل و خارج از منزل

جزئیات بیشتر

2,690,000 تومان

مشخصات

جنسترکه بید
طول (سانتی متر)75
عرض (سانتی متر)45
ارتفاع (سانتی متر)45

اطلاعات بیشتر

اگر می خواهید نوزاد خود را از همان آغاز به آغوش امن طبیعت بسپارید و حس طبیعت دوستی را به او منتقل کنید، می توانید این سبد حمل اصیل را که از شاخه های درخت بید بافته شده است، برای او تهیه کنید!

همانطور که می دانید، مهمترین مزیت چنین سبد حملی تخت بودن کف آن می باشد که برای رشد ستون فقرات نوزاد مناسب می باشد.

این سبد زیبا می تواند وسیله خوبی برای حمل نوزاد از بیمارستان به منزل باشد. همچنین در منزل کنار تخت مادر، یا در مهمانی یا هر مکان دیگر خارج از منزل جای خواب راحت و آرامی را برای کودک دلبند شما فراهم می کند. توجه داشته باشید که هلالی که در دو طرف زیرین سبد در نظر گرفته شده، آن را تبدیل به گهواره ای کوچک کرده که می تواند برای آرام کردن یا خواباندن کودک نیز مورد استفاده قرار گیرد. لایی پر چین و نرم سبدکو در تم صورتی، زیبایی ملایمی به آن بخشیده است. همچنین این سبد با یک تشک نرم و یک جفت دسته بند پارچه ای مخصوص کامل می شود. یک آویز ستاره صورتی رنگ نصب شده روی سایه بان آسمان کودک شما را تزیین کرده است. درصورت تمایل می توانید سایر اجزای مجموعه ستاره صورتی را برحسب سلیقه برای کودک خود تهیه نمایید.

مزیت سایه بان تاشو برای چنین سبدی این است که در منزل یا زمانی که نیازی به سایه بان نمی بینید، می توانید آن را بخوابانید و در سایر موارد باز کنید. سایه بان این سبد حتی می تواند جدا شود و بدون سایه بان مورد استفاده قرار گیرد. در حالتیکه سایه بان باز است، برای جلوگیری از آزار حشرات نیز می توانید یک توری روی سبد بیندازید و با یک سنجاق به سایه بان وصل کنید به این صورت سایه بان توری را بالاتر نگه می دارد.

لازم به ذکر است که پارچه کتانی و لایی پنبه دوزی و تشک استفاده شده در این محصول همگی با دقت و از جنس مرغوب انتخاب شده اند و تمام قسمت های پارچه ای قابل جدا شدن و شستشو می باشند.

 محدوده سنی ایمن: بدو تولد تا زمانیکه کودک شروع به غلت زدن می کند.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

سبد حمل نوزاد گهواره ای سفید (سبد حضرت موسی(س))- تم صورتی

سبد حمل نوزاد گهواره ای سفید (سبد حضرت موسی(س))- تم صورتی

موارد کاربرد:

سبد حمل و سبد خواب نوزاد

محل استفاده:

منزل و خارج از منزل

Write a review


25 محصول مشابه در شاخه های مختلف: